mgr Joanna Krawczyk

mgr Joanna Krawczyk

Twój Zaufany Psycholog

Problemy rodzinne

Rodzina jest uważana najczęściej za priorytet, cel sam w sobie. Z drugiej strony nasze przeżycia w rodzinie bywają często źródłem bólu i rozczarowania, powodem zmartwień i trosk.

Nierzadko nie wiemy kiedy tak wiele zmieniło się w naszej rodzinie, że stało się tak nieprzyjemnie, kiedy atmosfera stała się tak napięta. Czujemy się w potrzasku powinności, obowiązku, a jednocześnie niechęci i złości. Trudno zrobić jakikolwiek ruch, coś zmienić, choć na chwilę powrócić do tego, co było.

Z wielu powodów małżeństwo, relacje z rodzicami, dziećmi stają się trudne. Czasem bywa to kwestia bolesnych doświadczeń, rzeczy, które się wydarzyły. Czasem po prostu ludzie się mijają, czasem jest to wynik nagromadzonych i nie rozwiązywanych konfliktów, braku rozmowy. Nierzadko prowadzi to do stanu, w którym trudno jest już wytrzymać, znaleźć rozwiązanie i odnaleźć się w gąszczu pretensji, żalu i poczucia winy

Szeroki wachlarz problemów rodzinnych, z którymi może spotkać się każdy czasem ogranicza się do drobnych nieporozumień i niewielkie korekty w systemie rodzinnym dają poprawę, ulgę której oczekujemy.

W czasie konsultacji z psychologiem możemy porozmawiać o tym wszystkim, co bolesne i trudne. Rozmowa ta będzie służyć zrozumieniu, akceptacji i szukaniu nowych rozwiązań w naszej rodzinie.

ZAPRASZAM.

 

ZAPRASZAM

Podziel się tym postem

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *